PAUL ELLIS Afp
ŠOU PEPOVOG STROJA

Do kraja sezone oba sastava, Liverpool i Manchester City, odigrat će po još tri utakmice
Piše: HinaObjavljeno: 08. svibanj 2022. 19:40

Nogometaši Manchester Cityja izdvojili su se na vrhu ljestvice engleskog prvenstva uvjerljivom 5-0 (2-0) domaćom pobjedom protiv Newcastle Uniteda u posljednjoj utakmici 36. kola.

Domaći su poveli u 19. minuti kada je Sterling u glavom iz blizine poslao loptu u mrežu na dodavanje Cancela, prednost je u 38. minuti udvostručio Laporte kada je u gužvi pred vratima uspio ugurati loptu preko linije nakon što je Dubravka zaustavio prethodna dva pokušaja njegovih suigrača.

>>>POGOTKE S UTAKMICE POGLEDAJTE OVDJE<<<

U nastavku su se u strijelce još upisali Rodri u 61. minuti kada je bio najviši u skoku nakon ubačaja iz kuta De Bruynea te Foden u 90. minuti na asistenciju Zinčenka, da bi konačni rezultat svojim drugim golom postavio Sterling u trećoj minuti nadoknade.

Vodeći Manchester City sada ima 86 bodova, tri više od drugog Liverpoola, koji je u subotu igrao 1-1 protiv Tottenham Hotspura, a do kraja sezone oba sastava će odigrati po još tri utakmice.

Newcastle je siguran u sredini ljestvice, 13. s 43 boda.

24. travanj 2024 04:54