Aitor Alcalde/Getty Images
23. KOLO LA LIGE

BARCELONA PREOKRETOM DO VAŽNE POBJEDE NA GOSTOVANJU U SEVILLI Messi s hat-trickom asistencija vodio Katalonce

Piše: HinaObjavljeno: 09. veljača 2020. 23:58

Nakon šoka protiv Athletic Bilbaa Barceloni je bila neophodna pobjeda na gostovanju u Sevilli kod Betisa u 23. kolu španjolskog prvenstva.

I na kraju su do nje stigli s 3:2 nakon što su se dva puta vraćali iz rezultatskog minusa.

Sergio Canales doveo je iz jedanaesterca Betis u vodstvo već u 6. minuti, a uzvratio je tri minuta kasnije Frenkie De Jong. U 26. minuti Nabil Fekir vraća Betis u vodstvo, ali Sergio Busquets u sudačkoj nadoknadi vraća opet stvari u egal.

Pokazalo se konačnih 3:2 za Barcelonu postavio je Clement Lenglet glavom u 72. minuti udarcem s nekih sedam metara. Messi je u toj situaciji ubacio iz slobodnog udarca.

U 77. minuti isključen je igrač Betisa Fekir, a dvije minute kasnije i Lenglet.

Ovom pobjedom Barcelona se vratila na tri boda zaostatka za vodećim Realom, a Ivan Rakitić ušao je u igru u 89. minuti umjesto Antoinea Griezmanna.

23. travanj 2024 20:22