Marco Asensio zabio je u svojim prvim sekundama na travnjaku
PALA VALENCIA

Benzema i Asensio pogurali Real opet na dva boda od Barcelone! Oduševio je Francuz koji je sjajno zakucao

Sve do 61. minute visila je neizvjesnost u zraku, ali nakon tog trenutka Real je dodao gas...
Piše: SNObjavljeno: 18. lipanj 2020. 23:59

Deset kola do kraja prvenstva Real nema pravo na kiks i ispunio je taj zadatak u četvrtak navečer, slavio je 3-0 protiv Valencije u sklopu 29. kola Primere.

Prvo uzbuđenje dogodilo se u 24. minuti kad je, nakon tri minute pregleda, VAR poništio pogodak Rodriga. Maxi Gomez bio je u zaleđu u trenutki kad mu je Soler uputio loptu.

Na gol se čekalo sve do 61. minute kad je Hazard ostao na krilu i povukao kontru. Dupli pas s Modrićem je odigrao, proigrao Benzemu i zasluženo vodstvo. Trinaest minuta kasnije u igru ulazi Asensio i isti igrač zabija nakon što je Mendy sjajno ubacio u šesnaesterac.

Konačni potop gostiju dogodio se u 86. minuti kad je strijelac opet - Karim Benzema! Sjajan gol, Asensio ga je odlično poslužio i Francuz je odlično zakucao u rašlje.

Tri minute kasnije mala nervoza u redovima Valencije, jer je Kang in-Lee dobio crveni karton zbog udaranja Ramosa.

Luka Modrić igrao je cijelu utakmicu, a nekoliko puta opasno je zaprijetio iz dalje, posebice u 65. minuti kad je odlično obranio Cillessen.

Alaves je, u drugom susretu igranom danas, slavio 2-0 protiv Real Sociedada.

24. travanj 2024 03:00