CRISTINA QUICLER Afp
VRIJEDNA POBJEDA

Ivan Rakitić i društvo slavili u zaostaloj utakmici Primere, za Realom sada zaostaju samo tri boda

Vodeći Atletico sada ima 63 boda, Barcelona 59, Real Madrid 57, a Sevilla 54
Piše: HinaObjavljeno: 17. ožujak 2021. 21:46

U zaostaloj utakmici 2. kola španjolskog nogometnog prvenstva Sevilla je kao domaćin svladala Elche s 2:0 (1:0).

Andalužani su poveli u 43. minuti pogotkom En Nesyrija, a za konačnih 2:0 strijelac je bio Franco Vazquez u 89. minuti.

Ivan Rakitić je odigrao cijelu utakmicu u pobjedničkoj momčadi koja se ovom pobjedom približila trećeplasiranom Real Madridu na tri boda, a nalazi se devet bodova ispred petoplasiranog Real Sociedada u borbi za mjesta koja vode u Ligu prvaka.

Vodeći Atletico ima 63 boda, Barcelona 59, Real Madrid 57, Sevilla 54, a Real Sociedad 45. Elche je ostao na 24 boda i samo ga jedan bod dijeli od zone ispadanja u kojoj su Alaves (23), Eibar (22) i Huesca (20).

19. travanj 2024 18:45