Sergio Ramos
 GABRIEL BOUYS
TEŠKO IZBORENA POBJEDA

‘Kraljevi‘ iz jedanaesterca stigli do slavlja, povećana prednost nad Barcelonom uz vrlo dobrog Modrića

Za pobjedu je madridskom Realu protiv Getafea bio dovoljan pogodak Sergija Ramosa iz jedanaesterca.
Piše: HINAObjavljeno: 02. srpanj 2020. 23:58

U posljednjoj utakmici 33. kola španjolskog prvenstva Real Madrid je na stadionu Alfredo di Stefano svladao Getafe s minimalnih 1-0 (0-0) i pet kola prije kraja stvorio četiri boda prednosti pred drugoplasiranom Barcelonom.

'Kraljevski klub' je do pobjedničkog pogotka došao u 79. minuti iz kaznenog udarca koji je izborio Carvajal, a precizan izvođač bio je Realov kapetan Sergio Ramos.

Luka Modrić je bio u početnoj postavi i igrao do 64. minute, kad ga je Zidane zamijenio Valverdeom. Udarac kapetana hrvatske reprezentacije u 58. minuti s ruba kaznenog prostora, kad je lopta prohujala tik uz vratnicu, bio je najopasniji pokušaj Reala iz igre.

Real je šestom uzastopnom pobjedom otkako je prvenstvo nastavljeno nakon tromjesečne stanke došao do 74 boda, četiri više od drugoplasirane Barcelone. Treći je Atletico Madrid sa 59 bodova, a četvrta Sevilla ih ima 57. Slijedi Villarreal sa 54 boda, dok je Getafe na šestom mjestu sa 52 boda.

18. travanj 2024 17:48