ŽUTA MINUTA

Leo Messi kakvog rijetko možemo vidjeti! Vikao na suca, a onda poručio: ‘Želi mi dati žuti, ne vjerujem‘

Eventualna kazna Messiju značila bi i neigranje na El Clasicu protiv Reala u idućem kolu
Piše: SNObjavljeno: 06. travanj 2021. 09:10

Nogometaši Barcelone sinoć su na Nou Campu stigli do važne pobjede protiv Valladolida (1:0), a jedini strijelac na susretu bio je Ousmane Dembélé u 90. minuti.

Također valja istaknuti kako su gosti od 79. minute igrali s igračem manje nakon što je Oscar Plano zaraio crveni karton, a vrlo lako žuti karton mogao je zaraditi i jedan od najboljih nogometaša svijeta Lionel Messi nakon što je upravo zbog te situacije planuo na glavnog delegata utakmice.

- Ovaj sudac mi namjerno želi dati karton, ne mogu vjerovati - govorio je Messi delegatu zbog toga što bi eventualna kazna značila neigranje na El Clasicu protiv Reala u idućem kolu.

25. travanj 2024 14:36