Valencia je bila bolja od Girone

MARIA JOSE SEGOVIA/DEFODI IMAGES/SHUTTERSTOCK EDITORIAL/PROFIMEDIA Maria Jose Segovia/defodi Images/Shutterstock Editorial/Profimedia
PRIMERA

Valencia izdržala, upisala minimalnu pobjedu iako je gotovo cijelo poluvrijeme bila s igračem manje

U prvom dvoboju kola Real Sociedad je istovjetnim rezultatom slavio na gostovanju kod Cadiza.
Piše: HINAObjavljeno: 14. kolovoz 2022. 22:05

Nogometaši Valencije domaćom pobjedom od 1-0 nad Gironom započeli su novu sezonu natjecanja u španjolskoj LaLigi, iako su posljednjih 40 minuta dvoboja odigrali s igračem manje.

Valencia je do pobjedničkog pogotka stigla na kraju prvog poluvremena, kad je Carlos Soler realizirao kazneni udarac (45+1).

U sedmoj minuti nastavka isključen je domaći branič Eray Comert, ali Girona brojčanu prednost na terenu nije znala iskoristiti.

U prvom dvoboju nedjeljnog programa nogometaši Real Sociedada su s minimalnih 1-0 slavili na gostovanju u Cadizu, kod istoimenog domaćina. Pogodak vrijedan tri boda postigao je Japanac Takefusa Kubo u 24. minuti. Real Sociedad je bio puno bolja i konkretnija momčad te je zasluženo došao do pobjede.

24. travanj 2024 00:52