JAVIER SORIANO Afp
PRIMERA

Piše: HinaObjavljeno: 02. travanj 2022. 23:06

U dvoboju 30. kola Primere Atletico je na Metropolitani svladao "fenjeraša" Alavesa s 4-1, dok je Šime Vrsaljko ubilježio asistenciju.

Vrsaljko se vratio u momčad nakon 20-tak dana stanke zbog ozljede, a u 11.minuti je asistirao Joa Felixu za prvi gol Atletica. U 63. minuti Alaves je izjednačio preko Escalantea, da bi Luis Suarez (75pen, 90) i Felix (82) donijeli uvjerljivu pobjedu prvaku.

>>>ASISTENCIJU VRSALJKA POGLEDAJTE OVDJE

Vrsaljko je odigrao cijelu utakmicu. Atletico je treći s 57 bodova, koliko ima i drugoplaisrana Sevilla, dok je Alaves zadnji s 22 boda.

18. travanj 2024 19:36