JAVIER SORIANO Afp
LUKAVI HRVAT

Vatreni je sve sve iznenadio i umalo šokirao ljute rivale na Wandi Metropolitano
Piše: SNObjavljeno: 08. ožujak 2021. 08:32

Derbi 26. kola španjolskog nogometnog prvenstva između Atletico Madrida i Reala odigran je ovog vikenda bez pobjednika (1-1). Valja istaknuti kako je ovaj rezultat najviše razveselio Barcelonu koja je nakon ovog kola smanjila zaostatak za vodećim Atleticom na tri boda.

Domaćin je poveo u 15. minuti golom Luisa Suareza, a izjendačujući pogodak bio je djelo Karima Benzeme u samoj završnici utakmice, točnije u 88. minuti.

Luka Modrić odigrao je cijeli susret za goste i imao jedan zanimljiv pokušaj iz slobodnog udarca u sudačkoj nadoknadi.

Pokušaj Luke Modrića možete pogledati OVDJE!

Naime, reprezentativac Vatrenih je zapucao s nekih 20-ak metara u svom stilu, vanjskim dijelom kopačke, a lopta je prošla malo iznad grede. Da je ovo pogodio, bio bi to zasigurno jedan od najboljih pogodaka u Primeri ikad.

16. travanj 2024 13:02