Andre Almeida

SCREENSHOT
PRAVA MAJSTORIJA

Nogometaši Valencije pobijedili su pred svojim navijačima Betis 3-0, u susretu 14. kola španjolske La Lige
Piše: SNObjavljeno: 10. studeni 2022. 22:29

BIla je to ujedno i prva pobjeda Valencije nakon mjesec dana. Na rezultat je bitno utjecao crveni karton koji je u 61. minuti zaradio gostujući igrač Edgar Gonzalez. Točnije, zaradio je Gonzalez dva žuta kartona, u 52. i 61. minuti, nakon čega je domaćin iskoristio brojčanu prednost.

Prvo je Andre Almeida zabio u 63. za 1-0, dok je Hugo Guillamon u 81. realizirao jedanaesterac za 2-0. U sudačkoj nadoknadi još je i Kluivert poentirao za konačnih 3-0. Betis je ostao šesti, dok je Valencia sada deseta na ljestvici.

Posebno lijep bio je vodeći pogodak Alemide iz slobodnog udarca kojeg možete POGLEDATI OVDJE!

18. travanj 2024 14:42