UVJERLJIVO SLAVLJE

Visoka pobjeda i veliki skok Celte Vigo, čak četiri ‘komada‘ u mreži gostiju i to već do poluvremena

Piše: HinaObjavljeno: 14. prosinac 2020. 23:15

U posljednjoj utakmici 13. kola španjolskog nogometnog prvenstva Celta Vigo je na svom stadionu pobijedila Cadiz s uvjerljivih 4-0 (4-0).

Nolito je u šestoj minuti pogodio za 1-0, a Aspas je u 31. minuti iz kaznenog udarca povećao prednost domaće momčadi. Za 3-0 strijelac je bio Beltran u 43. minuti, a Celtin četvrti pogodak postigao je Mendez u prvoj minuti sučevog dodatka u prvom poluvremenu.

Zahvaljujući uvjerljivoj pobjedi Celta Vigo je sa 17. pozicije skočila na deveto mjesto ljestvice La Lige, dok je Cadiz sa šeste pao na sedmu poziciju.

Vodeći Real Sociedad ima 26 bodova, a toliko ih ima i drugoplasirani Atletico Madrid, ali uz dvije utakmice manje. Treći je Real Madrid sa 23 boda.

25. travanj 2024 19:42