Navigation toggle

Miroslav Blažević i Marijan Kustić

 Damir Krajač/Cropix
OPROŠTAJ OD LEGENDE

Kustić: Ćiro je bio veći od života. Znali smo da se bori s teškom bolešću, ali odlazak je ipak šokantan

"Osim što je bio trenerska avangarda, bio je silno šarmantna, inteligentna, duhovita i strastvena osoba"
Piše: SNObjavljeno: 08. veljača 2023. 11:44

Predsjednik Hrvatskog nogometnog saveza Marijan Kustić izrazio je najdublju sućut obitelji Miroslava Ćire Blaževića te bol zbog odlaska jednog od najvećih hrvatskih trenera.

- Ispred Hrvatskog nogometnog saveza, izražavam najdublju sućut obitelji Miroslava Blaževića zbog ovog nenadoknadivog gubitka - izjavio je Kustić.

Istaknuo je da je Ćirin odlazak "šokantan trenutak", bez obzira na to što smo "bili svjesni da se hrabro bori s teškom bolešću".

- Ćiro se uvijek činio većim od života. Kao trener je potpisao dva legendarna uspjeha, hrvatsku broncu i Dinamov naslov prvaka 1982. godine, zbog čega će uvijek ostati zapamćen kao ‘trener svih trenera‘. Osim što je bio trenerska avangarda, bio je silno šarmantna, inteligentna, duhovita i strastvena osoba i kao takav će nam svima izuzetno nedostajati. Ćiro je bio jedinstven i neponovljiv, takvog ćemo ga pamtiti, a Hrvatski nogometni savez uvijek će paziti da brižno čuva uspomenu na jednog od najznačajnijih pojedinaca u povijesti hrvatskog nogometa. Počivao nam u miru, dragi Ćiro - poručio je.

09. studeni 2025 23:11