RONALD GORSIC/CROPIX Cropix
KAKO SU IGRALI

Pogledajte ocjene Dalića i svih Vatrenih: Jedan je igrač opet iznad svih, Ivanušec indisponiran...

Hrvatska je ispustila dva boda protiv Slovačke (2:2), a mi vam donosimo ocjene naših igrača
Piše: Robert MatteoniObjavljeno: 12. listopad 2021. 06:57

Luka Modrić 7 - Ogroman trud, niz dobrih okomica. Nagradila ga lopta sretnim važnim golom.

Livaković 5 - prikovan za liniju kod prvog gola Slovaka, dvojben kod drugog, više pogrešnih ispucavanja.
Stanišić 5,5 - kod drugog pogotka Slovaka ispustio igrača, manjak doprinosa naprijed.
Vida 6 - Kao da je bez svježine. Kod prvog gola Slovaka pasivan u skoku, kod drugog kasnio u blok.
Gvardiol 6,5 - defenzivno korektan, dosta doprinosi u izlasku s loptom i podizanju posljednje linije.
Barišić 6,5 - pogotovo u prvom dijelu vrlo aktivan u oba smjera. U nastavku malo suzdržaniji.
Brozović 6,5 - uobičajeno puno pasova, oduzetih lopti, šutova, nedostajalo preciznosti.
Pašalić 6 - više puta ušao u priliku, ali ostaje krimen kod prvog gola Slovaka, ispustio suparnika.
Ivanušec 5,5 - indisponiran, nedefiniranih kretnji u napadu, manje pomagao na desnoj strani Stanišiću.
Kramarić 6,5 - puno akcija, borbe, aktivan, nagradio ga je napokon i gol. U nastavku djelovao umoran.
Perišić 6,5 - u prvom dijelu prodoran, opasan, u nastavku nešto manje. Falio završni udarac.
Vlašić 6 - djelovao življe nego na Cipru, šteta za poništeni gol.
Brekalo 6,5 - unio je puno živosti i hitrine u ofenzivu, trebao još više ići okomito.
Livaja - malo igrao za ocjenu.
Sučić - debitirao, malo igrao za ocjenu.

Izbornik Dalić 6 - prevlast u igri, šanse, ali ovaj put propusnija obrana. Manjkalo ovaj put zrno sreće.

19. travanj 2024 05:07