Duvan Zapata
 MIGUEL MEDINA Afp
JASNA PORUKA KONKURENTIMA

Atalanta bez problema srušila Jurićevu Veronu u gostima i izjednačila se sa Juventusom

Hrvatski reprezentativac Mario Pašalić odigrao je posljednjih pola sata za momčad iz Bergama
Piše: HinaObjavljeno: 21. ožujak 2021. 15:13

Atalanta je u nedjelju u utakmici 28. kola talijanskog prvenstva u gostima slavila kod Verone sa 2:0 učvrstivši se tako na četvrtom mjestu na ljestvici.

Prvi gol je postignut s bijele točke nakon što igranja rukom u kaznenom prostoru, a strijelac je bio Ruslan Malinovskyi u 33. minuti. Sedam minuta kasnije pada i drugi gol, strijelac je Duvan Zapata. Hrvatski nogometaš Mario Pašalić je u igru ušao u 64. minuti susreta.

Atalanta je sada četvrta sa 55 bodova, jednako kao i trećeplasirani Juventus koji, međutim, ima dvije utakmice manje.

Tako momčad iz Bergama ima pet bodova više od Napolija na petom i Rome na šestom mjestu koji igraju večeras. Verona je na devetom mjestu sa 38 bodova.

20. travanj 2024 10:25