MAIRO CINQUETTI/NURPHOTO/SHUTTERSTOCK EDITORIAL/PROFIMEDIA Mairo Cinquetti/nurphoto/Shutterstock Editorial/Profimedia
SERIE A

Atalanta i Udinese odigrali bez pobjednika, Mario Pašalić na terenu od 74. minute

Atalanta je sada peta s 15 bodova, dok je Udinese s deset bodova na 13. mjestu
Piše: HinaObjavljeno: 24. listopad 2021. 15:00

U utakmici devetog kola talijanskog prvenstva u nedjelju Atalanta i Udinese su odigrali 1-1.

Povela je Atalanta golom Ruslana Malinovskijeg u 56. minuti susreta nakon asistencije hrvatskog reprezentativca Marija Pašalića, a Udinese je do izjednačenja i boda stigao u sudačkoj nadoknadi pogotkom Beta. Pašalič je na terenu bio do 74. minute.

Atalanta je sada peta s 15 bodova, dok je Udinese s deset bodova na 13. mjestu na ljestvici. Vodeći je Milan sa 25 bodova.

REZULTATI 9. KOLA,

Atalanta - Udinese 1-1 (R. Malinovskyi 56/Beto 90+4)

Igrano u petak:

Torino - Genoa 3-2 (Sanabria 14, Pobega 31, Brekalo 77 / Destro 70, Felipe Caicedo 81)

Sampdoria - Spezia 2-1 (Gyasi 15-ag, Candreva 36 / Verde 90+5)

Igrano u subotu:

Salernitana - Empoli 2-4 (Ranieri 48, Ismajli 55-ag / Pinamonti 2, 45-11m, Cutrone 11, Strandberg 13-ag)

Sassuolo - Venezia 3-1 (Berardi 37, Henry 50-ag, Frattesi 66 / Okereke 32)

Bologna - Milan 2-4 (Ibrahimović 49-ag, Barrow 52 / Rafael Leao 16, Calabria 35, Bennacer 84, Ibrahimović 90)

24. travanj 2024 00:50