SJAJNA REAKCIJA

Bivši vratar Dinama ostavio Chievo u igri za Seriju A! Obranio je penal u 88. minuti, evo kako je igrao

Adrian Šemper odlično brani u drugoj talijanskoj ligi, nije niti čudno da su nedavno otkupili njegov ugovor
Piše: HinaObjavljeno: 05. kolovoz 2020. 00:05

Nogometaši Chieva plasirali su se u polufinale doigravanja za popunu Talijanske lige odigravši nakon produžetka 1-1 (0-0) u Veroni protiv Empolija.

Chievo je prošao dalje zahvaljujući pravilima Serie B koji u slučaju izjednačenog ishoda prednost daju boljeplasiranoj momčadi iz regularnog dijela, a to je bio Chievo. No, momčad iz Verone prolaz zahvaljuju i bivšem vrataru Dinama Adrianu Šemperu koji je u 88. minuti obranio penal Cicirettiju. U 56. minuti Srbin Đorđević je promašio penal za Chievo, a u 103. minuti La Mantia iz Empolija je iz kaznenog udara promašio okvir gola.

Garitano (98) je bio strijelac za domaće, a Tutino (110) za goste.

Chievo u polufinalu čeka Spezia, dok Pordenone čeka boljega iz dvoboja Citadella - Frosinone, koji se igra u srijedu.

U Seriju A su se već plasirali Benevento i Crotone.