Ivan Jurić i njegov Torino osvojili su bod na gostovanju kod Cagliarija

NDERIM KACELI Dppi Via Afp
SERIE A

Ivan Jurić i njegov Torino remizirali u gostima kod Cagliarija, bivši Dinamovac zabio u pobjedi Empolija

Empoli je s 3:1 pobijedio Udinese nakon preokreta, a Cagliari i Torino su podijelili bodove
Piše: HinaObjavljeno: 06. prosinac 2021. 23:03

Nogometaši Empolija su u ponedjeljak u utakmici 16. kola talijanskog prvenstva kod kuće pobijedili Udinese sa 3:1.

Iako je Udinese poveo u 22. minuti pogotkom Deulofeua, Empoli je izjednačio golom Stojanovića u 49. minuti, a onda je Bajrami povećao na 2:1 deset minuta kasnije. Treći pogodak za domaćina u 78. minuti postigao je Pinamonti.

U zadnjopj utakmici 16. kola talijanskog prvenstva u ponedjeljak Torino, trenera Ivana Jurića, odigrao je 1:1 u gostima kod Cagliarija.

Torino je poveo autogolom Carbonija u 31. minuti, a Joao Pedro je izjednačio za Cagliari u 53. minuti. Hrvatski nogometaš Josip Brekalo je za Torino igrao do 55. minute.

Torino je sada na 13. mjestu sa 19 bodova, a Cagliari je 18. sa deset bodova. Vodeći je Milan sa 38 bodova.

Bez pobjednika u Španjolskoj

Getafe i Athletic su u ponedjeljak u zadnjoj utakmici 16. kola španjolskog prvenstva odigrali bez pogodaka 0-0.

Athletic je sada na devetom mjestu na ljestvici i ima 21 bod, dok je Getafe predzadnji, 19., sa 11 bodova. prvi je Real Madrid sa 39 bodova.

23. travanj 2024 15:40