PORTUGALAC U SVOM STILU

Jose Mourinho kakvog dugo nismo vidjeli, Portugalac krenuo na suca, a za sve je imao dobar razlog

Neposredno prije dosuđenog jedanaesterca kamere su uhvatile trenera Rome
Piše: SNObjavljeno: 18. listopad 2021. 08:30

Nogometaši Juventusa u susretu su 8. kola talijanskog prvenstva na svom terenu svladali Romu sa 1-0 (1-0). Jedini pogodak za četvrtu uzastopnu prvenstvenu pobjedu "zebri" postigao je Kean u 16. minuti, a ponovno je u centru pažnje bio portugalski stručnjak Jose Mourinho.

Gosti su najbolju priliku za izjednačenje imali u 44. minuti, ali je Szczesny sjajno pročitao i odbranio penal Veretoutu. Neposredno prije dosuđenog jedanaesterca kamere su uhvatile i Josea Mourinha koji se unio u lice četvrtom sucu, vjerojatno aludirajući na to da je Orsato prerano svirao penal obzirom da je u nastavku akcije Roma postigla pogodak.

Naravno, protestiranje Portugalca bilo je energično kao i uvijek, ali to mu nije previše pomoglo jer od pogotka nije bilo ništa ni nakon žalbe kao niti nakon izvođenog jedanaesterca.

25. travanj 2024 09:36