Getty Images
GOLIJADA

PORAZ ROME U UZBUDLJIVOJ UTAKMICI Nogometaši Sassoula poveli 3-0 za manje od pola sata, a onda je uslijedila drama koju je razriješio sjajni Boga

Piše: HinaObjavljeno: 01. veljača 2020. 23:46

Nogometaši Sassoula svladali su u 22. kolu Serie A u sjajnoj utakmici kod kuće četvrtoplasiranu Romu s 4-2.

Sassuolo je već nakon 26 minuta igre s dva gola Caputa i jednim Đuričića vodio s ogromnih 3-0. Džeko je u 55. minuti smanjio na 1-3, a 69. minuti igrač Rome Pellegrini je dobio crveni karton. U 71. minuti dosuđen je penal za Romu, a Vertout pogađa za 2-3, no samo minutu kasnije Boga sjajnim golom donosi 4-2 prednost domaćinu i osigurava prvu pobjedu u povijesti nad Romom.

Roma je ostala četvrta s 39 bodova, a Sassuolo je skočio na 13. poziciju s 26 bodova.

MOENCHENGLADBACH, GERMANY - NOVEMBER 07: Javier Pastore of AS Roma controls the ball during the UEFA Europa League group J match between Borussia Moenchengladbach and AS Roma at Borussia-Park on November 07, 2019 in Moenchengladbach, Germany. (Photo by Jörg Schüler/Bongarts/Getty Images)

18. travanj 2024 05:41