Mario Pašalić

ANDREAS SOLARO Afp
ČUDNO VREDNOVANJE

Sjajni Vatreni dobio najlošiju ocjenu, a spasio je momčad u velikoj pobjedi!? ‘Nije to bila njegova večer...‘

Piše: Goran Čičin-MašanskerObjavljeno: 19. rujan 2022. 10:43

Mario Pašalić odigrao je 74 minute za Atalantu, koja je s minimalnih 1:0 osvojila tri boda protiv Rome u Rimu. Pobjednički je pogodak u 35. minuti postigao Giorgio Scalvini.

Hrvatski reprezentativac igrao je na poziciji desne polušpice. Ofenzivno nije napravio puno, no sačuvao je tri boda gostima iz Bergama jer je s gol crte izbio jednu loptu koju je uputio Romin napadač Tammy Abraham.

Ipak, novinari Gazzette dello Sport, tradicionalno ‘škrti‘ kad su u pitanju ocjene igrača, dodijelili su mu tek 5,5 te je uz Luisa Muriela bio najslabije ocijenjen igrač Atalante.

U opisu ocjene Gazzetta je spomenula i Pašalićevu zaslugu u očuvanju čiste mreže.

"Nije to bila njegova večer, nije uspio donijeti kvalitetu svojim nastupom. Ibanez mu je stalno bio blizu, pa nije ni imao priliku nešto napraviti. Imao je samo jedan bljesak kad je spasio Atalantu jer je s crte očistio pokušaj Tammyja Abrahama", navodi autor.

16. travanj 2024 08:04