Patric grize
 SCREENSHOT
PA ŠTO JE S GLAVOM?

Španjoalc Patrica je sramotu odlučio napraviti u trećoj minuti sudačke nadoknade
Piše: Sportske novostiObjavljeno: 08. srpanj 2020. 08:51

Lecce je pobjedom protiv Lazija (2:1) napustio zonu ispadanja preskočivši Genou, koja je sada u 'crvenom'. Lazio je poveo već u petoj minuti utakmice golom Felipea Caiceda, no Lecce je uspio okrenuti rezultat usprkos promašenom kaznenom udarcu.

Izjednačio je Khouma Babacar u 30. minuti, a u posljednjim trenucima prvog dijela domaćin je mogao do vodstva, no Marco Mancosu je prebacio vrata. Ipak, već u drugoj minuti drugog dijela Lecce je stigao do prednosti nakon što je Fabio Lucioni svladao Thomu Strakoshu i tako postavio konačni rezultat.

Osim pobjede Leccea valja izdvojiti i crveni karton Španjolca Patrica koji igra u redovima Lazija. Naime, spomenuti je u trećoj minuti sudačke nadoknade odlučio u stilu Luisa Suareza za rame ugristi Guilia Donatija, a nakon što je sudac pogledao VAR ekspresno ga je poslao u svlačionicu. Iako, valja izdovjiti možda i pretjeranu reakciju ugriženog koji se kao metkom pogođen srušio na travnjak POGLEDAJTE VIDEO!

18. travanj 2024 18:00