SCREENSHOT
VATRENI U FORMI

Nakon što je u prošlom kolu zabio Lecceu, Vatreni se ponovno upisao na listu strijelaca za Milan
Autor: Sportske novostiObjavljeno: 28. lipanj 2020. 19:08

U utakmici 28. kola talijanske Serie A, a momčad Milana na San Siru pobijedila je Romu s 2:0. Vodeći pogodak za Rossonere postigao je hrvatski nogometni reprezentativac Ante Rebić u 76. minuti utakmice.

Konačni rezultat postavio je Hakan Calhanoglu u 89. minuti iz jedanaesterca. Rebić je zamijenjen dvije minute nakon što je zabio...

A zabio je nakon što je Kessie pokušao atraktivno škaricama, lopta se zatim odbila do napadača Vatrenih koji iz prvog pokušaja iz blizine pogađa u blok, ali iz druge prilike nije bilo šanse za gostujućeg vratara Mirantea. POGLEDAJTE POGODAK!

28. lipanj 2020 19:14