ALBERTO PIZZOLI
GOLIJADA U NAPULJU

Rijekin protivnik u Europskoj ligi odigrao je najbolju utakmicu ove sezone i uvjerljivo slavio u derbiju
Piše: HinaObjavljeno: 17. listopad 2020. 17:11

Suparnik Rijeke u skupini F nogometne Europske lige Napoli u prvom je susretu 4. kola talijanskog prvenstva na svom San Paolu uvjerljivo svladao Atalantu sa 4-1 (4-0).

Napoli je pitanje pobjednika riješio s tri pogotka u razdoblju od 22. do 30. minute, dvostruki je strijelac bio Meksikanac Lozano (22, 27), a treći gol postigao je Politano (30). I prije odlaska na odmor Osimhen (42) je povisio na 4-0, da bi u nastavku Lammers (69) tek ublažio poraz gostiju.

Golove možetre pogledati OVDJE.

Hrvatski reprezentativni veznjak odigrao je čitav susret za Atalantu, dok je Boško Šutalo ostao na klupi gostiju.

Napoli je ovom pobjedom stigao na treće mjesto s osam bodova, jednim manje od druge Atalante. Na vrhu je Milan s devet bodova i susretom manje.

Rijeka i Napoli igrat će međusobno u Rijeci 5. studenoga u susretu 3. kola, te u Napulju 26. studenoga u 4. kolu.

20. travanj 2024 01:33