FEDERICO PROIETTI/AFP/PROFIMEDIA Federico Proietti/Afp/Profimedia
IZGUBIO ŽIVCE

VIDEO ‘Žuta minuta‘ Josea Mourinha: Ekscentrični Portugalac se potpuno izbezumio: ‘Kad radite sr**a!‘

Obojica trenera dobila su crvene kartone, jedan zbog prigovora, drugi zbog ironičnog aplaudiranja
Piše: Sportske novostiObjavljeno: 24. listopad 2021. 22:12

Nakon osam pobjeda u nizu došao je kraj savršenom nizu nogometaša Napolija u talijanskoj Serie A. U ogledu 9. kola Roma i Napoli su odigrali 0:0.

U 81. minuti klupu Rome je morao napustiti njen trener Jose Mourinho koji je isključen, ali sam kraj na klupi nije dočekao ni gostujući trener Luciano Spalletti koji je isključen u 97. minuti.

GIUSEPPE MAFFIA/NURPHOTO/SHUTTERSTOCK EDITORIAL/PROFIMEDIA Giuseppe Maffia/nurphoto/Shutterstock Editorial/Profimedia

"Bila je to iscrpljujuća utakmica. Umorni su bili igrači, ali i nas dvojica trenera. Na kraju smo obojica dobili crvene kartone", izjavio je Mourinho.

VINCENZO PINTO Afp

Slavni je Portugalac isključen zbog učestalih prigovora, dok je glavni djelitelj pravde Davide Massa pokazao crveni karton Spallettiju zbog ironičnog aplaudiranja nakon posljednjeg sučeva zvižduka.

VIDEO SPALLETTIJEVE REAKCIJE POGLEDAJTE OVDJE.

'Special One' se nakon prvoga žutog kartona potpuno izbezumio i u bijesu napucao bočicu. Nakon drugoga, isključujućeg žutog kartona, samo je šutke sarkastično pokazao 'palac gore'.

VIDEO MOURINHOVIH REAKCIJA POGLEDAJTE OVDJE I OVDJE.

Mourinho je uoči utakmice na tribinu poslao petoricu nogometaša zbog teškog (6:1) poraza u Konferencijskoj ligi od norveškog Bodø/Glimta.

"Kad radite s*anja poput našeg, sljedeća je utakmica uvijek emocionalno teška", poručio je ekscentrični Portugalac.

19. travanj 2024 07:41