Navigation toggle
 Screenshot: Hajduk.hr
PORUKA JE JASNA

U HAJDUKU ZABRANILI ULAZAK U SVEČANU LOŽU POLJUDA ČLANOVIMA IZVRŠNOG ODBORA HNS-A Pogledajte poseban poklon koji su im poslali iz Splita!

Piše: Sportske novostiObjavljeno: 25. svibanj 2018. 16:07

Nastavlja se sukob na relaciji Hajduk - HNS.

Nakon finala Kupa Hrvatske u kojem je Hajduk protiv Dinama oštećen od strane sudaca s Poljuda su odlučili 'nagraditi' HNS.

Naime, poslali su na adresu HNS-a 17 prozirnih medalja namijenjenih 17-orici članova Izvršnog odbora HNS-a.

Nadalje, zabranjen im je ulazak u svečanu ložu Poljuda.

"HNK Hajduk, do raspisivanja i provedbe demokratskih izbora unutar Hrvatskog nogometnog saveza te rješavanja aktualne situacije unutar sudačke organizacije zabranjuje ulazak u svečanu ložu članovima Izvršnog odbora HNS-a. Iznimke mogu biti tek slučajevi kada neki od članova IO HNS-a budu u nužnim ulogama predviđenim propozicijama, kao službeni predstavnici gostujućeg kluba. Naravno, svi članovi IO slobodni su, kao i ostali gledatelji, kupiti ulaznice za sve ostale sektore, odnosno tribine poljudskog stadiona i uživo gledati najgledaniji hrvatski klub (u upravo završenoj sezoni možemo se pohvaliti da na naše utakmice otpada čak 55 % ukupne gledanosti lige uživo na svim stadionima)", stoji u priopćenju objavljenoj na službenoj web-stranici Bijelih.

Screenshot: Hajduk.hr

Komentari (0)

Učitavanje komentara
Važna obavijest:
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalima društva HANZA MEDIA d.o.o. dopušteno je samo registriranim korisnicima.
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu društva HANZA MEDIA d.o.o. te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona o elektroničkim medijima.
25. svibanj 2025 10:16