Screenshot: Twitter
POTEZ ZA PAMĆENJE

Piše: Sportske novostiObjavljeno: 21. listopad 2019. 17:20

U nedjeljnoj utakmici 27. kola norveške druge lige između Skeida i Ullensaker / Kise, viđen je dramatični preokret koji je prekrasnim golom u 89. minuti inicirao vratar gostujuće momčadi.

Naime, igrala se sama završnica susreta kada je Stefan Hagerup s više od 25 metara udaljenosti odapeo iz slobodnog udarca, a lopta je odsjela u same rašlje. Hagerupu je to bio prvi postignuti gol u karijeri, a u trećoj minuti sudačke nadoknade njegov suigrač Diomande zabio je za konačnu 2:1 pobjedu Ullensakera.

Na ligaškoj ljestvici Ullensaker zauzima 9. mjesto na ljestvici sa 36 bodova, dok je Skeid pretposljednji 15. sa 18 bodova.

19. travanj 2024 20:40