Navigation toggle
 JOSE JORDAN AFP
MADRIŽANI LAKO

REAL NIJE BIO NA ISKUŠENJIMA U KUPU, MODRIĆ NA KLUPI CIJELU UTAKMICU Četvorka 'bijelih', a Valencia se 'spasila' protiv trećeligaša

Piše: HinaObjavljeno: 30. siječanj 2020. 00:08

Nogometaši Real Madrida izborili su četvrtfinale španjolskog Kupa kralja nakon što su u srijedu u gostima kod drugoligaša Zaragoze slavili sa 4-0.

Trener Reala Zinedine Zidane mogao je odmoriti Luku Modrića, koji je ostao na klupi za pričuve, a pogotke za "kraljevski klub" postigli su Raphaël Varane (6), Lucas Vázquez (32), Vinicius Júnior (72) i Karim Benzema (79).

Villarreal je dobio u gostima drugoligaša Rayo Vallecano s 2-0 golovima Fer Nina (83) i Santija Cazorle (85). Bivši Hajdukovac 25-godišnji hrvatski branič Antonio Milić za Rayo Vallecano je odigrao cijeli susret.

Trećeligaš Leonesa je na svom terenu svojski namučio Valenciju. Nakon 120 minuta rezultat je bio 0-0, a Valencia je prošla dalje nakon boljeg izvođenja penala (4-2). Real Sociedad je izabacio Osasunu, pobijedivši sa 3-1.

Nakon Juventusa, Milana i Napolija plasman u polufinale talijanskog nogometnog Kupa izborio je i Inter.

Real Madrid's French forward Karim Benzema (2R) celebrates with teammates after scoring during the Copa del Rey (King's Cup) football match between Zaragoza and Real Madrid CF at La Romareda stadium in Zaragoza, on January 29, 2020. (Photo by JOSE JORDAN / AFP)
JOSE JORDAN AFP

"Nerazzurri" su u posljednjem susretu četvrtfinala na San Siru pobijedio Fiorentinu sa 2-1.

Domaćin je poveo u 44. minuti golom Antonia Candreve, izjednačio je Martin Caceres u 60. minuti nakon ubačaja iz kornera, no samo sedam minuta kasnije Nicolo Barella je lijepim udarcem s ruba kaznenog prostora doveo Inter u novu prednost.

Marcelo Brozović nije igrao za domaći sastav zbog ozljede, dok je Milan Badelj za "Viole" igrao do 56. minute.

Inter će u polufinalu igrati protiv Napolija, dok će u drugom polufinalu igrati Milan i Juventus. Prve polufinalne utakmice su 12. veljače, uzvrati su 4. ožujka, a finale je 13. svibnja.

Milan je u utorak izborio polufinale pobijedivši nakon produžetaka Torino sa 4-2, dok su Napoli i Juventus mjesto u polufinalu izborili prošlog tjedna pobjedama protiv Lazia i Rome.

Komentari (0)

Komentiraj

Ovaj članak još nema komentara
Važna obavijest:
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalima društva HANZA MEDIA d.o.o. dopušteno je samo registriranim korisnicima.
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu društva HANZA MEDIA d.o.o. te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona o elektroničkim medijima.
09. srpanj 2025 07:47