Navigation toggle
 REUTERS/Tony Gentile
PIŠE MARCA

REALOV TRENER PRVO ISFRUSTRIRAO MODRIĆA, PA S NJIM OBAVIO RAZGOVOR 'Bolje to nego da ima dvojicu igrača protiv sebe u svlačionici'

Piše: Sportske novostiObjavljeno: 03. prosinac 2018. 17:26

U subotnjoj utakmici 14. kola španjolskog nogometnog prvenstva Real Madrid je slavio na domaćem terenu protiv Valencije s 2:0, a Luka Modrić zamijenjen je u 71. minuti u trenucima kada su 'Kraljevi' vodili s 1:0.

"Trener Solari zamijenio je Modrića u trenucima kada utakmica još nije bila odlučena, što je bila odluka koja je isfrustrirala 33-godišnjaka. Zatim je poslije posljednjeg zvižduka suca Gonzaleza trener brzo potražio Modrića. Solari nije želio da se stvori jaz s jednim od ključnih igrača, istim čovjekom koji će osvojiti Zlatnu loptu. Modrić je fundamentalan za momčad i Solari to zna. Treba mu veznjak i svjetsan je da najbolji nogomet momčadi prolazi kroz njegove kopačke", piše novinar Marce Jose Felix Diaz.

"Argentinac se okrewnuo prema klupi i pronašao je Hrvata za zagrljaj i kratki dijalog kojim mu je dao do znanja koliko je važan usprkos zamjeni...Možda je s obzirom na odnos kakav trenutno ima sa Iscom Solari znao da mora pokazati zajedništvo s Modrićem, što je za njega puno bolje nego da ima dvojicu igrača protiv sebe u svlačionici", zaključuje Marca u tekstu koji je objavljen na dan kada bi Modrić trebao primiti Zlatnu loptu France Footballa na svečanoj dodjeli u Parizu.

Rezultati by SofaScore

16. prosinac 2025 18:40