Navigation toggle
 Agence Zoom/Getty Images
NE PREDAJE SE

LEGENDA PROMIJENILA MIŠLJENJE Još ćemo uživati u vožnjama Ivice Kostelića: Nije kraj, skijaški velemajstor ide na SP

Piše: Sportske novostiObjavljeno: 04. veljača 2017. 16:59

Hrvatski skijaš Ivica Kostelić će nastupiti na Svjetskom prvenstvu u St. Moritzu koje počinje 6. veljače, objavio je Hrvatski skijaški savez.

Slavni hrvatski skijaš, koji je nakon utrke u Wengenu izjavio da mu je to vjerojatno posljednja utrka u Svjetskom kupu, ipak je promijenio mišljenje i odlučio nastupiti na Svjetskom prvenstvu.

HSS je objavio da će Kostelić nastupiti u slalomu, ali zbog loše pozicije na rang listi još se ne zna hoće li morati u kvalifikacije za utrku. Mogla bi to biti i posljednja utrka u velikoj karijeri najtrofejnijeg hrvatskog skijaša.

Inače, na istom mjestu je prije 14 godina osvojio svoje jedino svjetsko zlato.

Komentari (0)

Učitavanje komentara
Važna obavijest:
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalima društva HANZA MEDIA d.o.o. dopušteno je samo registriranim korisnicima.
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu društva HANZA MEDIA d.o.o. te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona o elektroničkim medijima.
18. svibanj 2025 22:52