Sara Kos
 Instagram
VELIKI NIZ

Osvojila zlato u Beogradu! Sjajan uspjeh za hrvatsku bosačicu, u finalu ‘pala‘ Ruskinja Ordina

Boksačica iz Zagreba ostvarila je četiri pobjede na putu do naslova
Piše: SNObjavljeno: 26. travanj 2021. 22:15

Hrvatska boksačica Sara Kos osvojila je zlatnu medalju u kategoriji do 64 kg na 58. Beogradskom pobjedniku, turniru najviše AIBA kategorije.

Boksačica BK Petra Zrinskog iz Zagreba i hrvatska prvakinja u kategoriji 64 kg u finalu je pobijedila rusku reprezentativku Aleksandru Ordinu.

U četiri dana Kos je upisala je četiri pobjede. Hrvatska prvakinja u polufinalu je sudačkom odlukom 4-1 pobijedila domaću predstavnicu, reprezentativku Srbije Jelenu Janičijević, a prije toga Sara je pobijedila reprezentativke Mađarske i Francuske.

Hrvatska reprezentacija je u Beogradu nastupila u sastavu s pet boksača i četiri boksačice, a samo Sara je osvojila medalju.

18. travanj 2024 17:57