U srijedu i četvrtak igraju se utakmice 9. kola grupne faze Lige prvaka. To je pretposljednje kolo prije kraja prvog dijela sezone, nakon kojeg će uslijediti Euro rukometaša u Skandinaviji.
Zagreb je na gostovanju u Szegedu s malo nade da se može pomaknuti s nule, iako je tamo lani pobijedio. Puno je realnije za prvi bod čekati dvoboj s Pelisterom sedam dana kasnije u Areni. U Zagrebovoj skupini Magdeburg je u Bitoli, a Barca kod GOG-a, pa će njihov razmak na prva dva mjesta vjerojatno ostati netaknut. PSG čeka Wislu s nadom da će se pomaknuti barem malo, iako ni ozljeda Karla Konana ne ide na ruku, a zbog nje problem može imati i reprezentacija Francuske na predstojećem Euru.
U skupini A derbi kompletnog kola je sudar vodećeg, maksimalnog Füchsea, kojem u Berlin stiže zasad nedorečeni Veszprem. Mađarima je to jedina nada da se pokušaju priključiti Aalborgu u borbi za broj 2, koji vodi direktno u četvrtfinale. Aalborg je domaćin i favorit protiv Nantesa, a Dinamo je nakon prve pobjede ove sezone gost kod Kielcea.
SKUPINA A: (srijeda 18.45) Aalborg – Nantes, Kielce – Dinamo Bukurešt, (četvrtak 20.45) Sporting – Kolstad, Füchse – Veszprem.
Poredak: Füchse 16 (+32), Aalborg 13 (+29), Veszprem 10 (+26), Nantes 8 (+28), Sporting 8 (-9), Kielce 5 (-11), Dinamo 2 (-26), Kolstad 2 (-69).
SKUPINA B: (srijeda 20.45) Pelister – Magdeburg, (četvrtak 18.45) GOG – Barcelona, Szeged – Zagreb, (četvrtak 20.45) PSG – Wisla.
Poredak: Magdeburg 16 (+44), Barcelona 14 (+34), Wisla 10 (+3), Szeged 8 (+18), PSG 6 (-1), GOG 6 (-14), Pelister 4 (-46), Zagreb 0 (-38).










Za sudjelovanje u komentarima je potrebna prijava, odnosno registracija ako još nemaš korisnički profil....