Navigation toggle

Antonia Ružić

 RONALD GORSIC Cropix
WTA 125

Antonia Ružić nakon velike borbe izgubila od Talijanke Cocciaretto i ostala bez finala Bastada

Ružić je u prvom setu dvaput izgubila servis, u prvom i zadnjem gemu prve dionice meča
Piše: HINAObjavljeno: 11. srpanj 2025. 15:55

Hrvatska tenisačica Antonia Ružić (WTA - 91.) nije uspjela doći do finala WTA 125 turnira na zemljanoj podlozi u švedskom Bastadu, a zaustavila ju je Talijanka Elisabetta Cocciaretto (WTA - 116.) koja je u polufinalu slavila sa 6-3, 6-4.

Ružić je u prvom setu dvaput izgubila servis, u prvom i zadnjem gemu prve dionice meča. U drugom setu je vođena žestoka borba, hrvatska tenisačica je dvaput imala prednost ‘breaka‘ (1-0, 3-2), ali nijednom nije uspjela to potvrditi već je odmah u sljedećem gemu izgubila servis.

U zadnjem gemu meča Ružić je propustila 40-15, a Cocciaretto je do pobjede stigla osvojivši četiri poena zaredom.

Talijanka će se za naslov boriti protiv Poljakinje Katarzyne Kawe (WTA - 132.), koja je u polufinalu pobijedila Egipćanku Mayar Sherif (WTA - 86.) s 2-6, 7-6 (5), 6-1, spasivši meč-loptu u drugom setu.

09. prosinac 2025 02:18