Navigation toggle
 STR Afp
SLAVLJE BRAZILKE

Beatriz Haddad Maia je pobjednica WTA turnira u Zhuhaiju, u finalu je bila bolja od Kineskinje Zheng Qinwen

Za Haddad Maiu to je četvrti naslov u karijeri
Piše: HinaObjavljeno: 29. listopad 2023. 12:54

Brazilska tenisačica Beatriz Haddad Maia u finalu WTA turnira u kineskom Zhuhaiju s nagradnim fondom od 926.731 eura pobijedila je sedmu nositeljicu Kineskinju Zheng Qinwen sa 7-6 (11), 7-6 (4).

Za Haddad Maiu to je četvrti naslov u karijeri.

Turnir u Zhuhaiju nije održan od 2019. godine, kada ga je prekinula pandemija koronavirusa, a potom je WTA udruga na neko vrijeme otkazala sve turnire u Kini zbog afere Peng Shuai. U teniski kalendar vratili su se tek u rujnu.

Komentari (0)

Učitavanje komentara
Važna obavijest:
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalima društva HANZA MEDIA d.o.o. dopušteno je samo registriranim korisnicima.
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu društva HANZA MEDIA d.o.o. te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona o elektroničkim medijima.
09. srpanj 2025 23:01