DYLAN BUELL Afp
ATP CINCINNATI

Carlos Alcaraz prejak za Marina Čilića! Finalist Umaga za nešto manje od dva sata srušio Hrvata

Ovo je bio njihov treći međusobni susret i druga pobjeda mladog španjolskog tenisača
Piše: HinaObjavljeno: 19. kolovoz 2022. 07:20

Najbolji hrvatski tenisač Marin Čilić završio je svoj nastup na ATP turniru iz serije "masters 1000" u Cincinnatiju gdje ga je u trećem kolu u četvrtak poslije sat i 40 minuta igre sa 7-6(4), 6-1 pobijedio četvrti tenisač svijeta Španjolac Carlos Alcaraz

Odmah na početku meča Čilić gubi servis, no do kraja seta ga je vratio, ali u tie breaku Španjolac je bolji i nakon sat i pet minuta vodi 1-0. U drugom setu potpuno drugačija priča, Alcaraz Čiliću dva puta uzima servis i nakon samo 35 minuta privodi set i meč kraju.

Čilić je u meču servirao samo četiri asa, a Španjolac osam. Čilić je napravio 27 neprisiljenih grešaka, a Alcaraz 12.

25. travanj 2024 00:42