Dosta se u Maksimiru raspravlja o tome tko bi trebao zamijeniti Arijana Ademija, koji je drastično kažnjen zbog dopinga. Modrima treba jedan pravi ‘razarač’ u defenzivnoj veznoj liniji.
Kako saznajemo, Dinamo će defenzivca tražiti na domaćem tržištu. Dosta se spominjao mogući dolazak Ivana Močinića, ali odšteta za tog kvalitetnog igrača Rijeke iznosi 2,5 milijuna eura, pa je teško vjerovati da bi ga Dinamo toliko platio. Međutim, to ne znači da Modri neće posegnuti za igračem Rijeke.
Naime, prema nekim šaputanjima menadžerskih izvora, Modri bi mogli krenuti po - Filipa Bradarića! Priča nije bez osnova, jer dok je još igrao u Hajduku, iz Maksimira su se nudile priče da bi tog veznog defenzivca rado vidjeli u svojoj svlačionici. Rijeka ima dosta defenzivnih veznih igrača, pa bi se mogao naći zajednički jezik s klubom s Kvarnera. Bradarić je sličan Ademiju, u ovakvoj konstelaciji Mamićeve momčadi mogao bi biti od koristi.
Kad smo već kod transferskih šaptanja kojih je sve više s približavanjem prijelaznog roka, jučer smo saznali da je u Maksimir sletio jedan ozbiljan upit za Jeremyja Taravela! S obzirom da smo isto tako čuli da bi u modroj svlačionici rado vidjeli jednog kvalitetnog stopera, možda bi Francuz i mogao do odlaznog transfera.
Treba, naravno, pričekati s bilo kakvim zaključcima, priče koje startaju u ovo doba često su samo - priče. No, svakako ih treba zabilježiti jer ih plasiraju dosta dobro obaviješteni izvori.










Za sudjelovanje u komentarima je potrebna prijava, odnosno registracija ako još nemaš korisnički profil....