BEZ SKROMNOSTI

Kramarić je 57. minuti izborio jedanaesterac kojeg je sam poželio i izvesti
 Simon Hofmann / Getty

Navijači Hoffenheima nakon 26. kola njemačkog prvenstva slave Andreja Kramarića.

Naime, Hrvat im je golom u 3. minuti donio 1:0 domaću pobjedu protiv Wolfsburga i važna tri boda u borbi za opstanak.

Mogao je Kramarić zabiti i gol više, budući je u 57. minuti izborio jedanaesterac kojeg je sam poželio i izvesti, ali to mu nije dopustio Kevin Volland s kojim je imao kratku raspravu.

On je uzeo loptu Kramariću, izveo jedanaesterac i – nije zabio budući je slabo pucao, a vratar Wolfsburga Casteels je njegov udarac obranio.

"Posljednja dva penala sam zabio, ali sad nisam uspio. Ali neće me ovo poljuljati, te ću i dalje pucati jedanaesterce“, komentirao je Volland nakon susreta.

17. svibanj 2024 10:59