Jozo Lovrić
SP TAEKWONDO

Iva Radoš brončana

Piše: HinaObjavljeno: 17. svibanj 2015. 19:07

Zagrepčanka Iva Radoš osvojila je brončanu medalju u kategoriji do 73 kilograma na Svjetskom prvenstvu u taekwondou koje se održava u ruskom Čeljabinsku. Radoš je polufinalu izgubila od Kineskinje Shuyin Zheng sa 1-8.

Radoš je dobila prvu rundu sa 1-0, ali u svakoj od preostale dvije je Kineskinja bila bolja sa po 4-0.

Radoš je aktualna europska prvakinja, no u Čeljabinsku je bila nemoćna protiv Zheng koja je prošle godine bila pobjendica Grand Prixa.

U subotu je brončanu medalju osvojila i Ana Zaninović u kategoriji do 53kg, a posljednjeg dana natjecanja u ponedjeljak nastupit će još Martina Sumić u kategoriji do 62kg.

18. travanj 2024 12:32