EBEL LIGA

MEDVJEDI HRABRO PALI U BEČU Hokejaši Medveščaka nakon produžetaka ostali bez pobjede na pretposljednjem mjestu

Piše: HinaObjavljeno: 14. studeni 2018. 00:05

Hokejaši na ledu Medveščaka poraženi su u dvoboju EBEL lige u Beču od Vienna Capitalsa nakon produžetka s 1-2 (0-0, 0-0, 1-1/0-1).

"Medvjedi" su odigrali hrabru utakmicu u Beču i izgubili tek u produžetku. Prvi gol na utakmici pao je tek u 50. minuti, kada je za domaće pogodio Arniel, a zagrebačka momčad je izjednačila samo dvije minute kasnije golom Samuels-Thomasa. U trećoj minuti produžetka pobjedu je Austrijancima donio Schneider.

Medveščak je 11. s 17 bodova, tri više od posljednjeg Villacha, dok je Vienna treća s 37 bodova. Sljedeći susret "medvjedi" igraju na svom ledu 20. studenoga protiv Fehervara.

1. Graz 99ers 18 10 4 1 3 74:49 25 39

2. HCB Südtirol 18 12 1 1 4 53:35 18 39

3. Vienna Capitals 18 11 2 0 5 56:49 7 37

4. Red Bull Salzburg 18 10 1 1 6 77:51 26 33

5. KAC 17 8 2 3 4 47:36 11 31

6. HC Innsbruck 18 5 4 3 6 65:66 -1 26

7. Black Wings Linz 18 7 1 3 7 49:55 -6 26

8. Znojmo 18 6 0 3 9 51:64 -13 21