Screenshot
SCENA KOJA SVE GOVORI

Piše: Sportske novostiObjavljeno: 21. siječanj 2018. 12:32

Kristian Bjornsen je u s 35 golova i spostotkom od 80 posto uvjerljivo najbolji strijelac Europskog prvenstva u Hrvatskoj. Ovaj igrač Norveške i njemačkog Wetzlara i sinoć je protiv Hrvatske bio iznimno precizan, a zabio je čak šest pogodaka iz sedam pokušaja.

Ipak, jedan njegov pokušaj posebno ćemo pamtiti...

Igrala se 21. minuta prvog poluvremena i Hrvatska je vodila 11-9, Bjornsen je trčao u kontru nakon jedne izgubljene lopte Kauboja, a na golu mu se ispriječio samo fenomenalni Ivan Stevanović i obranio nemoguće. Skromni smo kada kažemo da je uslijedio kaos na tribinama koje su svojim navijanjem večeras dodatno gurale naše rukometaše.

Podsjetimo, junak Stivi sinoć je obranio 14 od 38 pokušaja Norvežana te je najzalužniji za konačno slavlje u kojem je Hrvatska s 32:28 slomila opasne Skandinavce i ostala u igri za polufinale.

17. travanj 2024 10:27