Emica Elvedji / CROPIX
SEHA LIGA

NEXE U NAŠICAMA SRUŠIO VARDAR, JAGANJAC BRILJIRAO U DRESU DOMAĆINA Petnaest minuta prije kraja mirisalo je na poraz, a onda je uslijedio preokret

Piše: HinaObjavljeno: 10. ožujak 2019. 23:09

Rukometaši našićkog Nexea u susretu 17., predzdanjeg kola, regionalne SEHA lige u nedjelju su na domaćem terenu protiv Vardara slavili sa 24-21 (11-14).

U 46. minuti Vardar je vodio 20-17, ali do kraja susreta gosti su zabili samo jedan pogodak, a briljirao je vratar Nexea Moreno Car, koji je skupio 16 obrana. Prvi strijelac našićke momčadi bio je Halil Jaganjac sa šest pogodaka, dok su Patrik Leban i Albin Eter zabili po tri.

Kod Vardara petorica igrača postigli su po tri gola, a među njima je bio i hrvatski rukometaš Ivan Čupić.

Prolazak na završni turnir četiri najbolje ekipe već su ranije osigurali Vardar, PPD Zagreb, Meškov Brest i Nexe. U zadnjem kolu (13. ožujka) PPD Zagreb dočekuje Tatran Prešov, a Nexe na svom terenu igra protiv Meškova.

24. travanj 2024 15:07