Ante Čizmić/Cropix
OVO SE NE DOGAĐA ČESTO

Piše: Sportske novostiObjavljeno: 24. siječanj 2020. 22:47

Nevjerojatnu su dramu hrvatski rukometaši priuštili prije svega sami sebi, a zatim i navijačima koji su ih pratili u Stockholmu, ali i pred televizijskim ekranima. Nakon dva produžetka, odnosno 80 odigranih minuta u polufinalu Europskog prvenstva, pobijedili su Norvešku rezultatom 29:28 i plasirali se u finale koje se igra u nedjelju u 16:30.

Teško je izdvojiti jednog heroja. Najbolji igrač utakmice svakako je bio Domagoj Duvnjak koji je postigao 8 golova i vukao momčad na obje strane terena. Igrao je naš kapetan sjajno, bio jedini hrabar kada su svi 'potonuli', a iskoristio je i sedmerac na koncu prvog produžetka kojim nam je Hrvatskoj produžio nadu, odnosno omogućio da dođe do pobjede.

Junak je svakako i Matej Ašanin s dva postignuta pogotka, junak je i Željko Musa koji je na fantastičan način postigao gol u posljednjim sekundama 80. minute, junak je i Marin Šego koji se ukazao svojim obranama u posljednjoj minuti, junaci su svi...

A naši junaci su svoju junačku pobjedu dostojno i proslavili u Stockholmu. Nakon što su suci označili kraj utakmice krenulo je urnebesno slavlje. Bilo je tu i suza, onih radosnica, ali hrvatskim navijačima u Stockholmu 'Kauboji' su poklonili velike osmjehe, dramatičnu utakmicu i nezaboravno slavlje...

22. travanj 2024 12:56