screenshot youtube
SVI SU ČEKALI TAJ PRVI POGODAK

Piše: Sportske novostiObjavljeno: 09. veljača 2018. 17:41

Nevjerojatnu utakmicu odigrali su rukometaši Rhein-Neckar Lowena i Lemga u kojoj je vodeća momčad Bundeslige stigla do uvjerljivog i visokog slavlja od 38:17.

Znali su se i ranije događati ovako visoki porazi, ali zanimljivo je to što je susret zapravo bio riješen već nakon prvih 15 minuta. Naime, domaća momčad je tada već vodila s visokih 14:0, a prvi pogodak Lemgo je zabio tek u 17. minuti utakmice.

Taj su 'svečani' trenutak aplauzom s tribina burno pozdravili i navijači Rhein-Neckar Lowena. Također valja istaknuti kako je rezultat u jednom trenutku utakmice bio 22:2, a tek tada počelo se igrati pogodak za pogodak.

25. travanj 2024 02:55