Stipe Mandalinić
SEHA LIGA

ZAGREBAŠI SRUŠILI GORENJE U SLOVENIJI Hrvatski prvak u zadnjih deset minuta došao do velikog preokreta na krilima sjajnog Stipe Mandalinića

Piše: HinaObjavljeno: 07. studeni 2017. 23:43

Rukometaši PPD Zagreba pobijedili su u 7. kolu SEHA lige na gostovanju kod slovenskog Gorenja u Velenju s 25-23 (12-14).

Hrvatski prvak je do pobjede došao u zadnjih deset minuta, okrenuli su minimalno vodstvo domaćina, pri čemu se istakao Stipe Mandalinić s tri od zadnjih pet golova PPD-a.

Mandalinić je susret završio s osam golova, dok je prvi strijelac Zagrepčana bio Žarko Marković (9). Kod Gorenja je najbolji bio Niko Medved sa šest golova.

PPD Zagreb se pobjedom probio na drugo mjesto s 13 bodova, pet manje od vodećeg Vardara te po jedan više od Meškova i Tatrana. U sljedećem kolu 1. prosinca PPD dočekuje Dinamo iz Pančeva.

16. travanj 2024 18:07