Srđan Vrančić / CROPIX
RUKOMETNE PRIPREME

ZBOG GRUBOSTI PROTIVNIKA I POGREŠAKA KUVAJTSKIH SUDACA UTAKMICA PREKINUTA U 50. MINUTI Zagrebaši slavili u Celju i izbjegli ozljede pred start sezone

Prema programu do starta SEHA lige u Šapcu 4. rujna protv Metaloplastike, slijedi utakmica s Krkom u Novom Mestu 28. kolovoza.
Piše: Dražen PinevićObjavljeno: 26. kolovoz 2019. 12:46

Nakon Dinama iz Pančeva i austrijskog Fiversa, PPD Zagreb je na mini turneji u Celju upisao i treću pobjedu. Protivnik je bila češka Karvina, a rezultat je bio 20:12.

Službenog zapisnika nema jer utakmica je završila malo ranije, u 50. minuti, na inzistiranje Zagreba, zbog učestalih grubosti protivnika i grešaka kuvajtskih sudaca. Razlog je bio logičan - da se nitko ne bi ozlijedio uoči starta sezone.

Uspjeli su u tome i sada im je skor u pripremnom peridou 7/7. Prema programu do starta SEHA lige u Šapcu 4. rujna protv Metaloplastike, slijedi utakmica s Krkom u Novom Mestu 28. kolovoza, no postoji vjerojatnost da će i zagrebačka publika vidjeti PPD prije polaska u Šabac. S kim i kako, još nije definirano.

24. travanj 2024 18:59