Thomas F. Starke/Getty Images
ATP HALLE

PROPALA ŠANSA OBRANE NASLOVA, BORNA ĆORIĆ U VELIKIM BOLOVIMA PREDAO MEČ Naš je tenisač zatražio i pomoć fizioterapeuta, no stanje se nije promijenilo

Piše: HinaObjavljeno: 21. lipanj 2019. 19:55

Hrvatski tenisač Borna Ćorić neće obraniti naslov pobjednika na ATP turniru u Halleu osvojen prošle godine, on je zbog bolova u leđima predao četvrtfinalni susret Francuzu Pierre-Huguesu Herbertu nakon što je Herbert dobio prvi set sa 7-5.

Ćorić je imao problema s leđima od samog početka turnira u Halleu, a oni su se dodatno povećali sredinom prvoga seta. Kod vodstva Herberta od 5-4 naš je igrač zatražio i pomoć fizioterapeuta, ali niti dodatna masaža nije popravila stanje pa je Ćorić po izgubljenom servisu kojim je i izgubio prvi set odlučio kako neće nastaviti dvoboj.

PARIS, FRANCE - JUNE 01: Borna Coric of Croatia reacts during his mens singles third round match against Jan-Lennard Struff of Germany during Day seven of the 2019 French Open at Roland Garros on June 01, 2019 in Paris, France. (Photo by Clive Mason/Getty Images)
Clive Mason/Getty Images

Inače, Ćorić je kod rezultata 3-3 imao tri vezane "break-lopte" no Herbert je zabio as te dva puta smešom okončao svoje uspješne izlaske na mrežu čime je anulirao prijetnju našeg igrača. S druge strane Ćorić je kod vodstva Francuza od 3-2 uspio spasiti dvije "break-lopte", jednu servisom, a drugu nakon duže izmjene s osnovne linije.

20. travanj 2024 16:41