Getty Images
US OPEN

HRVAT SVLADAO ŠPANJOLCA I IZBORIO TREĆE KOLO US OPENA Borna Ćorić nakon dva i pol sata u tri seta bolji od Roberta Carballesa

Piše: HinaObjavljeno: 29. kolovoz 2018. 22:14

Hrvatski tenisač Borna Ćorić plasirao se u 3. kolo US Opena nakon što je u srijedu svladao 97. igrača svijeta Španjolca Roberta Carballesa sa 7-6 (4), 6-2, 6-3 poslije 2 sata i 32 minute igre.

Nakon što je prvi set odlučen u tie-breaku, Borna Ćorić je u preostala dva seta bio puno uvjerljiviji.

U drugom setu je kod vodstva 3-2 napravio "break", a potom je set zaključio još jednim oduzetim servisom. Treći set ponudio je sličan scenario, Ćorić kod vodstva 3-2 oduzima servis protivniku i potom rutinski privodi meč u svoju korist.

U sljedećem kolu Ćorić ide na pobjednika dvoboja između Rusa Danila Medvjedeva i Grka Stefanosa Tsitsipasa.

20. travanj 2024 06:14