Screenshot/Twitter
PRAVA TRAGEDIJA

Piše: Sportske novostiObjavljeno: 27. studeni 2016. 16:04

Čileanska tenisačica Daniela Seguel (24) igrala je protiv Brazilke Paule Goncalves kada je na tribini nastao žamor pri rezultatu 6:4, 2:1 za nju.

Danielin otac Jorge je kolabirao zbog čega je hitno prevezen u bolnicu, a samo nekoliko minuta kasnije stigla je i najgora moguća vijest.

Otac joj je umro, sudac je priopćio tužnu vijest, a meč je prekinut pri rezultatu 4:4 u drugom setu. Seguel je u suzama primila vijest o smrti oca, koji je inače nije mogao pratiti po turnirima jer nije imao novca za putovanje, pa je ovaj turnir niže kategorije u Čileu bio jedinstvena prilika da vidi svoju kćer na djelu.

19. travanj 2024 09:46