Reuters / Gonzalo Fuentes
WTA CINCINNATI

HRVATSKA TENISAČICA PORAŽENA OD 16-GODIŠNJE JUNIORSKE POBJENICE US OPENA Amerikanka na domaćem terenu iskoristila priliku i plasirala se u 3. kolo

Piše: HinaObjavljeno: 17. kolovoz 2018. 02:00

Hrvatska tenisačica Petra Martić u četvrtak je u 2. kolu WTA turnira u Cincinnatiju, u meču koji je nekoliko puta prekidala kiša, poražena od 16-godišnje Amerikanke Amande Anisimove sa 4-6, 3-6.

Martić, koja je u 1. kolu napravila iznenađenje svladavši 12. igračicu svijeta Ruskinju Dariju Kasatkinu, protiv 16-godišnje Anisimove (173. na WTA listi) loše je koristila prilike za "break". Od 14 šansi za oduzimanje servisa iskoristila je samo u jednu, u drugom setu.

Koliko je Petra Martić prilika propustila najbolje pokazuje prvi set, gdje je na startu imala sedam lopti za "break", pa kod 3-3 još dvije, ali ništa nije uspjela realizirati. I na kraju je Anisimova, juniorska pobjednica US Opena koja je dobila pozivnicu za glavni ždrijeb, uspjela proći u 3. kolo.

19. travanj 2024 19:33