Goran Sebelic / CROPIX
KLASIČNO 'SKIDANJE PAUČINE'

Piše: Sportske novostiObjavljeno: 24. rujan 2018. 14:50

U osmome kolu HNL-a Hajduk je u Puli uzeo sva tri boda u spektakularnoj utakmici na kojoj je 'palo' čak šest pogodaka, a Bijeli su slavili rezultatom 4:2. Po dva su za goste postigli Gyurcso u 20. i 25. minuti i Ivanovski u 36. i 65. minuti.

Mierez je u drugome poluvremenu donio nadu u preokret pogotkom glavom, ali posebno je lijep pogodak postigao José Luis Rodríguez u završnici prvoga dijela.

Mladi veznjak NK Istre 1961 potegao je s dvadesetak metara i fantastično pogodio rašlje iako je vratar Hajduka Posavec tu loptu dirao prstima, no udarac je očigledno bio dovoljno jak i precizan.

20-godišnji Rodríguez je reprezentativac Paname koji je i nastupio na ovogodišnjem Svjetskom prvenstvu u Rusiji, a igrao je u svim trima utakmicama Paname u skupini. Na Transfermarketu je procijenjen na 500 000 eura, a u Pulu je stigao iz druge momčadi belgijskoga Genta.

Kako je mladi veznjak 'skinuo paučinu' Hajdukovih vrata, pogledajte u videozapisu.

23. travanj 2024 09:58