HNTV
DESET METARA I PRAZAN GOL

Piše: Sportske novostiObjavljeno: 14. listopad 2017. 23:58

Dinamo je u derbiju 12. kola s Osijekom na Maksimiru sačuvao Anđelo (Henriquez), pogotkom u 94. minuti za 1:1, ali pamtit ćemo još nekoliko situacija koje su izmamile uzdahe nevjerice na Maksimiru ove subote.

Osječani su u 17. minuti šokirali zagrebačku momčad lijepom akcijom koju je okončao Eros Grezda neobranjivim šutom u suprotni kut, a najveću priliku za izjednačenje imali su Modri u 55. minuti. Zapravo, čak dvije...

Dosuđen je kazneni udarac nakon što je Mudražija srušio Antolića, ali Soudanijev šut s "bijele točke" vratar Malenica je uspio obraniti, da bi u nastavku akcije Hodžić s desetak metara promašio prazna vrata.

21. travanj 2024 08:28